Wiaty przystankowe i graffiti – czyli zatem korzystne zjednoczenie?


W wybranych miastach, takich jak Grudziądz, postanowiono ubrać i pobudzić wiaty przystankowe. Lub jest wprawdzie więc wspaniały pomysł? A bądź graffiti to właściwe uwagi wyjście?

Graffiti – sztuka, która podnosi emocje

Graffiti jest niepowtarzalną spośród obecnych produkcji pięknych, która wzbudza mnóstwo emocji. Nic więc niezwykłego, że przez pewnych stanowi ona wspaniała, i poprzez drugich nielubiana. Toż w boku niezwykle rozpoznawalna forma artyzmu, która przy nieumiejętnym wykonaniu prawdopodobnie dużo szpecić krajobraz aniżeli go malować. Sporo z nas spotkało się na może z zieloną formą sztuki, przez co graffiti nie tylko robi nam się brzydkie. A jest obecne straszna szkoda, bowiem jest rzeczywiście dużo ciekawych twórców, którzy otrzymują pozwolenie na całkowitym globie. Szczególnie modne jest w szczególności tzw. street art (sztuka uliczna), w jaką wlicza się nie jedynie graffiti na domach albo murach, przecież te na chodnikach. Warto obejrzeć dzieła Dawida Walkera, lub też BLU, który znane działania powołał w Warszawie.

Wiatry oraz graffiti – udane połączenie?

Lub w takim razie połączenie graffiti wraz z wiatami przystankowymi może stanowić eleganckie? Według miasta Grudziądz jako wysoce. Ciągle nie tak kiedyś rozmawiano o aktualnym, żeby wiaty przystankowe ozdobić tego rzędzie pracą. Według mnie jest zatem niezmiernie fajna inicjatywa, jaka powinna wprowadzić w życie pod warunkiem, że graffiti zrobią osoby, które się na obecnym znają.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s